Deze website maakt gebruik van bestanden (zoals cookies) en andere technologie. Door verder te surfen, stem je in met het gebruik hiervan.

Directie & administratie / PubliekswerkingTentoonstellingen / Collectie BibliotheekOnthaalLogistiek


DIVA's crew

DIVA mag rekenen op de inzet van een team van enthousiaste museummedewerkers. Heb je een vraag aan een van onze medewerkers? Stuur dan een mail naar de betreffende persoon of naar het e-mailadres van de betreffende afdeling.

 

Directie & administratie

E-mail Administratie: administratie@divaantwerp.be

E-mail Eventwerking: events@divaantwerp.be

 

Publiek

E-mail team Publiekswerking: publiek@divaantwerp.be

 

Tentoonstellingen

E-mail team Tentoonstellingen: ​tentoonstellingen@divaantwerp.be

 

Collectie

E-mail team Collectie: collectie@divaantwerp.be

 

Bibliotheek

E-mail de Bibliotheek: bibliotheek@divaantwerp.be

 

Onthaal

E-mail het Onthaal: info@divaantwerp.be

 

Facility

E-mail team Facility: facility@divaantwerp.be