Deze website maakt gebruik van bestanden (zoals cookies) en andere technologie. Door verder te surfen, stem je in met het gebruik hiervan.

Directie & administratie // Publiekswerking // Tentoonstellingen // Collectie // Bibliotheek // Onthaal // Logistiek


DIVA's crew

DIVA mag rekenen op de inzet van een team van enthousiaste museummedewerkers. Heb je een vraag aan een van onze medewerkers? Stuur dan een mail naar de betreffende persoon of naar het e-mailadres van de betreffende afdeling.

 

Directie & administratie

E-mail Administratie: Administratie@divaantwerp.be

E-mail Eventwerking: Events@divaantwerp.be

Martine Nieuwenhuysen

Eva Olde Monnikhof  Martine Nieuwenhuysen   Ann Van Spaendonk
Directeur  Zakelijk medewerker Medewerker Administratie
eva.oldemonnikhof@divaantwerp.be  martine.nieuwenhuysen@divaantwerp.be ann.vanspaendonk@divaantwerp.be

 

Kelly de Rybel-van Campenhout Annelies Wylleman    
Medewerker organisatie: Events & Relatiebeheer  Medewerker organisatie: Gebouwbeheer    
Kelly.DeRybel-VanCampenhout@divaantwerp.be annelies.wylleman@divaantwerp.be   


 

Publiek

E-mail team Publiekswerking: Publiek@divaantwerp.be

foto Tom foto Els
Suzanne de Lange Tom Iriks Els Crollet
Teamverantwoordelijke Publiekswerking Medewerker Publiekswerking: Atelier Medewerker Publiekswerking: Educatie
suzanne.delange@divaantwerp.be tom.iriks@divaantwerp.be els.crollet@divaantwerp.be
   
Sabine ten Brinke    
Medewerker Publiekswerking: Communicatie    
sabine.tenbrinke@divaantwerp.be    

 

 

Tentoonstellingen

E-mail team Tentoonstellingen: ​Tentoonstellingen@divaantwerp.be

Catherine Regout Leonie Maerevoet VACATURE
Curator Assistent curator Productiemedewerker
catherine.regout@divaantwerp.be leonie.maerevoet@divaantwerp.be Ga naar de vacature

 

 

Collectie

E-mail team Collectie: Collectie@divaantwerp.be

Foto Wim foto Ann
Wim Nys Kristina Valiulis  Ann Verbecque
Hoofd Collectie & onderzoek Conservator-restaurator metalen   Medewerker Collectie
wim.nys@divaantwerp.be  kristina.valiulis@divaantwerp.be ann.verbecque@divaantwerp.be
 
 Carl De Smit Vincent van Beek   
 Medewerker Collectie Collectieregistrator   
carl.desmit@divaantwerp.be  vincent.vanbeek@divaantwerp.be  

 

 

Bibliotheek

E-mail de Bibliotheek: Bibliotheek@divaantwerp.be

Foto Giacomo  
An Labis Giacomo Visini  
Bibliothecaris Bibliotheekmedewerker  
an.labis@divaantwerp.be giacomo.visini@divaantwerp.be  

 

 

Onthaal

E-mail het Onthaal: Info@divaantwerp.be

Lieve
Lieve Van Looveren Katelijne Decraene Marc Van Geldere
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker
balie@divaantwerp.be  balie@divaantwerp.be balie@divaantwerp.be
 
Peter Pikaert Maya Streux   
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker   
balie@divaantwerp.be balie@divaantwerp.be   

 

 

Facility

E-mail team Facility: Facility@divaantwerp.be

Foto Stephan  
Stephane Keersmaekers Eduard Backelant  
Technisch medewerker Polyvalent medewerker  
stephane.keersmaekers@divaantwerp.be Eduard.Backelant@divaantwerp.be   

 

Bekijk ook

Vrijwilliger
Lees meer
Word vrijwilliger

Zin om je handen uit de mouwen te steken en jouw steentje bij te dragen aan een goede museumwerking? DIVA is steeds op zoek naar vrijwilligers!

louisemertens diva
Lees meer
Een briljant museum

Diamant, juwelen en edelsmeedkunst komen samen in een briljant museum: DIVA.

ExternBeeld_MarleneDietrich
Lees meer
Contact

Heb je een vraag? Bel, mail of bezoek ons.

Lees meer
Onze DIVA's

Elk museum is trots op zijn collectie. Toch zijn er steeds een aantal werken die boven de rest uitspringen. Dit als gevolg van hun zeldzaamheid, hun illustratie van een bepaalde pe...