Deze website maakt gebruik van bestanden (zoals cookies) en andere technologie. Door verder te surfen, stem je in met het gebruik hiervan.

Directie & administratie // Publiekswerking // Tentoonstellingen // Collectie // Bibliotheek // Onthaal // Logistiek


DIVA's crew

Een DIVA wordt verzorgd … En dit door een team van fijne museummedewerkers.

Directie & administratie

Danielle

Eva Olde Monnikhof   Wim Verhulst Danielle Serré
Directeur   Coördinator Administratief medewerker
eva.oldemonnikhof@divaantwerp.be   wim.verhulst@divaantwerp.be danielle.serre@divaantwerp.be

Kelly de Rybel-van Campenhout Martine Nieuwenhuysen   Annelies Wylleman 
Events & Relatiebeheer  Zakelijk medewerker   Ondersteunend medewerker
Kelly.DeRybel-VanCampenhout@divaantwerp.be   martine.nieuwenhuysen@divaantwerp.be   annelies.wylleman@divaantwerp.be


 

Publiek

Foto Leen Suzanne foto Tom
Leen Thielemans Suzanne de Lange Tom Iriks
Teamverantwoordelijke publiek Medewerker pers & communicatie Projectmanager publiek
leen.thielemans@divaantwerp.be suzanne.delange@divaantwerp.be tom.iriks@divaantwerp.be
foto Els    
Els Crollet    
Medewerker publiekswerking    
els.crollet@divaantwerp.be    

 

Tentoonstellingen

foto Leonie
Catherine Regout Leonie Maerevoet Marie Vandecasteele 
Curator Assistent curator  Productiemedewerker 
catherine.regout@divaantwerp.be leonie.maerevoet@divaantwerp.be marie.vandecasteele@divaantwerp.be  

 

Collectie

Foto Wim Foto Kristina foto Ann
Wim Nys Kristina Valiulis  Ann Verbecque
Hoofd collectie & onderzoek Conservator-restaurator metalen   Medewerker collectie
wim.nys@divaantwerp.be  kristina.valiulis@divaantwerp.be ann.verbecque@divaantwerp.be
 
 Carl De Smit Vincent Van Beek   
 Medewerker collectie Collectieregistrator   
carl.desmit@divaantwerp.be  vincent.vanbeek@divaantwerp.be  

 

Bibliotheek

Foto An Foto Giacomo  
An Labis Giacomo Visini  
Bibliothecaris Bibliotheekmedewerker  
an.labis@divaantwerp.be giacomo.visini@divaantwerp.be  

 

Onthaal

Lieve Katelijne
Lieve Van Looveren Katelijne Decraene Berthe Dheedene
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker
balie@divaantwerp.be  balie@divaantwerp.be balie@divaantwerp.be
 
Peter Pikaert Marc Van Geldere  
Onthaalmedewerker Onthaalmedewerker  
balie@divaantwerp.be balie@divaantwerp.be  

 

Logistiek

Foto Stephan  
Stephane Keersmaekers Eduard Backelant  
Technisch Medewerker Polyvalent Medewerker  
stephane.keersmaekers@divaantwerp.be Eduard.Backelant@divaantwerp.be   

Bekijk ook

Vrijwilliger
Lees meer
Word vrijwilliger

Zin om je handen uit de mouwen te steken en jouw steentje bij te dragen aan een goede museumwerking? DIVA is steeds op zoek naar vrijwilligers!

louisemertens diva
Lees meer
Een briljant museum

Diamant, juwelen en edelsmeedkunst komen samen in een briljant museum: DIVA.

ExternBeeld_MarleneDietrich
Lees meer
Contact

Heb je een vraag? Bel, mail of bezoek ons.

Lees meer
Onze DIVA's

Elk museum is trots op zijn collectie. Toch zijn er steeds een aantal werken die boven de rest uitspringen. Dit als gevolg van hun zeldzaamheid, hun illustratie van een bepaalde pe...